czwartek, 7 lutego 2013

GANT - analiza techniczna, kurs spółki w formacji trójkąta

Stan na 07.02.2013

Szanowni Państwo,
w niedzielę 03.02.2013 pisałem o zbliżającym się wybiciu kursu spółki GANT z formacji trójkąta. Nie minęło zbyt wiele czasu i stało się. Niestety dla posiadaczy spółki kurs poleciał w dół. Mam nadzieje że ktoś z Państwa zdążył przeczytać poprzedni wpis i uratował dzięki temu część kapitału.


Stan na 03.02.2013

Szanowni Państwo,
podobną sytuację jak w przypadku opisywanej wcześniej spółki ZASTAL, możemy zaobserwować w zachowaniu spółki GANT, której zmienność cen porusza się w formacji trójkąta.
Również tutaj, potwierdzenia tej formacji szukał bym w analogicznym zachowaniu się wykresu wskaźnika RSI. Wolumen w czasie kształtowania się formacji maleje, tak jak powinno mieć to miejsce w przypadku tego typu formacji. Jak widać na wykresie, czasu do wybicia nie zostało zbyt wiele, jednakże w przypadku ruchu w górę, warto poczekać na analogiczne zachowanie się wskaźnika RSI. Bardzo dobrze było by również, gdyby wskaźnik MACD, przełamał wyznaczoną dla niego linię oporu.
Tak czy inaczej, wybicie z formacji trójkąta w jedną ze stron, wskaże nam w najbliższym czasie kierunek, w którym podąży spółka GANT.

NAJNOWSZE ANALIZY ZNAJDĄ PAŃSTWO W ARCHIWUM BLOGA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz