środa, 6 lutego 2013

Assecopol - analiza techniczna, wybicie dołem z formacji głowy z ramionami

Stan na 06.02.2013

Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczam aktualny wykres spółki Assecopol. Zmiany kursu nastąpiły szybciej niż się tego spodziewałem, jednak sprawdziły się moje przypuszczenia. Nastąpił ruch powrotny w okolice linii szyi oraz spadek w okolice 43 zł.


Stan na 02.04.2013

Szanowni Państwo,
dzisiaj postaram się na szybko przeanalizować sytuację techniczną spółki Assecopol. Spółka po niedawnych spadkach wzięła się ostro do pracy powracając na poziomy 46 zł i wyżej, jednakże słaba sytuacja na rynku z jaką mamy do czynienia, odbiła się negatywnie na zachowanie akcji spółki.
Na wykresie Assecopol możemy zauważyć formację głowy z ramionami, z której na dzisiejszej sesji nastąpiło wybicie w dół. Możliwy jest teraz ruch powrotny w okolicę linii szyi, jeżeli jednak poziom ten nie zostanie pokonany, to teoretyczny zasięg spadku dla formacji głowy z ramionami, jest równy wysokości formacji, co wiązało by się z spadkiem na poziomy 43 zł. Nieciekawie wyglądają również wykresy wskaźników RSI oraz MACD, które przybierają kształt paraboli o ramionach skierowanych w dół, wyznaczając tym samym kierunek dla kursu akcji. Jeżeli ogólna sytuacja na rynku nie ulegnie znaczącej poprawie, to cena akcji Assecopol może ponownie wrócić nawet na poziomy z listopada ubiegłego roku.

NAJNOWSZE ANALIZY ZNAJDĄ PAŃSTWO W ARCHIWUM BLOGA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz