środa, 20 lutego 2013

Mirbud - analiza techniczna - ostatnia szansa na wzrosty

Szanowni Państwo,
chciałbym w tym miejscu wrócić do poprzedniego wpisu z początku lutego 2013, w którym między innymi wspominałem o linii wsparcia wyznaczonej dla kursu spółki. Dziś po 20 dniach możemy zaobserwować konsekwencje jej przełamania.


Stan na 01.02.2013

Szanowni Państwo,
w zeszłym tygodniu pisałem, analizując spółkę Mirbud, o konieczności utrzymania linii wsparcia wykreślonej na wykresie. Jak do tej pory się to udało, jednak po piątkowym zamknięciu jesteśmy już o krok od przełamania tego poziomu.
Możliwości do wzrostów w tym tygodniu nie brakował, na przykład w postaci pozytywnych informacji, stąd też niepokojące jest zachowanie kursu spółki. Informacja o wyborze oferty konsorcjum ze spółką zależną od spółki Mirbud na budowę odcinka autostrady, wywołała tylko krótkie ruchy w górę, skutecznie stłumione pod koniec sesji.
Jeżeli uda się nam utrzymać poziom wyznaczony przez linię wsparcia, to nie wykluczony jest ponowny atak na wartości, na których obecnie przebiega średnia EMA200 zaznaczona na wykresie kolorem fioletowym, natomiast jeśli pójdziemy w dół, to trzeba się liczyć z poziomem 1,10 lub niżej.

NAJNOWSZE ANALIZY ZNAJDĄ PAŃSTWO W ARCHIWUM BLOGA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz